Get Adobe Flash player

Víte, co je Fuzzy Brush?

Fuzzy BrushAnglický slovník říká, že slůvko "fuzzy" má mnoho významů. Chlupatý, kudrnatý, roztřepaný, ale také zmatený, podroužený, neostrý. "Brush" znamená například kartáč, kartáček, štětka, ocas, smeták, šarvátka, srážka, přestřelka .

Fuzzy brush je malý, chlupatý kartáček, jež se používá tam, kde použít běžný zubní kartáček je nepohodlné, tedy na cesty, do letadla, při návštěvě zubaře nebo kdykoliv chceme osvěžit dech či vyčistit zuby a ústa, a to bez použití vody a zubní pasty.

Na českém trhu je Fuzzy brush úplnou novinkou, která však má ve světě dlouholetou tradici a úspěšně se prodává po celém světě. Továrna, která Fuzzy Brush vyrábí, produkuje v Anglii měsíčně 2,4 miliónů kartáčků.

Fuzzy brush je nejen roztomilá maličkost, malá kulička, vhodná do kapsy či kabelky, ale opravdu efektivní zubní kartáček a osvěžovač dechu na jedno použití. Stačí jej vložit do úst a chvíli žvýkat. S trochou praxe lze za chvilku vyčistit celá ústa včetně jazyka i zuby.

 

Účinnou látkou Fuzzy brushe je xylitol, přírodní cukr, nazývaný také dřevný cukr, který je běžně obsažen v různých druzích ovoce včetně bobulového, zelenině, kukřičné plevě a ovsu. Pro komerční účely se extrahuje z březového dřeva, z kukuřičných klasů nebo slámy, odkud se získává hydrolýzou celulózy. Je stabilní při pečení a vaření, užívá se při výrobě žvýkaček, čokolád, cukrovinek a zubních past.

Má o 40 % méně energie než běžný cukr, ačkoliv je srovnatelně sladký. Jedna čajová lžička obsahuje 9,6 kcal, zatímco stejné množství cukru 15!

Xylitol neškodí zubům. ale dle dostupných studií, je výbornou prevencí proti zubnímu kazu, snižuje tvorbu zubního povlaku, a hojí počáteční defekty ve sklovině. Studie prokazují, že xylitol pomáhá blokovat streptokoky a jiné mikroby, které se usazují v hltanové části ústní dutiny a mohou způsobit zánětlivá onemocnění plic.

 

Fuzzy brush je roztomilá maličkost, malá kulička, vhodná do kapsy či kabelky, ale opravdu efektivní zubní kartáčekXylitol je mnohostranně využitelný např. jako náhražka cukru s širokou preventivní efektivitou bez vedlejších negativních účinků. Nezanedbatelnou informací se jeví i fakt, že xylitol je vhodný pro diabetiky a vegetariány.

Koupit Fuzzy BrushZaujaly Vás informace o Fuzzy Brush? Vyzkoušejte jej ..

K dostání u výhradního dovozce:
Studio Vanda, Pod Dvorem 200/1, Praha 6.

Objednávat můžete v internetovém obchodě www.eshop.studiovanda.cz.
Brzy zakoupíte v českých supermarketech.